sadsad x
asdasd
Hakkımızda

 

Arnetta Pazarlama Turizm Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Biz, Arnetta Pazarlama Turizm Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş., kendi markalarımız Arnetta ve Roly Poly ile birlikte, Disney, Warner Bros, Looney Tunes, Marvel, DC, Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, U.S. Polo Assn, Pierre Cardin gibi birçok lisansa sahip markanın Türkiye'nin lider ev giyim tekstil üreticisi olarak gurur duyuyoruz. Yolculuğumuza "Ailenizin Bi’ Parçası" olma vizyonumuzla devam ediyoruz, hem Türkiye'de hem de tüm dünyada.

arnetta.com.tr olarak öncelikli hedeflerimiz şunlardır:

  1. Müşteri Memnuniyeti: Ürün kalitemiz, destek, ve satış sonrası hizmetlerimizle %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.

  2. Kalite ve Hizmet: Kaliteli ürün ve hizmet anlayışımızla birlikteliği vurgulayarak kalitenin devamlılığını ve sürekli gelişimini sağlamak.

  3. Yasal Uyumluluk ve Politika İzleme: Tüm yasal gereklilikleri, mevcut politikaları ve hedefleri belirli periyotlarla gözden geçirerek iş süreçlerimizi iyileştirmek.

  4. Kurumsal İyileştirmeler: Kurumsal yapımızı, personelimizi ve müşterilerimizi daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli iyileştirmeler yaparak güçlendirmek.

  5. Sürekli İyileştirme: Şirketimizin başarısını ve ürün kalitemizi etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirme çabası içinde olmak.

  6. Sosyal Sorumluluk ve Çevre Bilinci: Çevre ve topluma karşı sorumluluk bilinciyle hizmet, teknoloji ve kalite açısından sektörümüzde lider bir kuruluş olmayı sürdürmek.

Bu prensipler, iş yapma şeklimizi belirleyen temel değerlerimizdir. Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak, sürekli olarak daha iyiye ulaşma gayretindeyiz. Sizlerle birlikte büyümek ve "Ailenizin Bi’ Parçası" olmak için buradayız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.