sadsad x
asdasd
Bilgilendirme.jpg (72 KB)
Üyelik ve Kullanm Şartları

Bu internet sitesine giriş yapmanız veya sitedeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Lütfen aşağıdaki üyelik ve kullanım şartlarını dikkatlice okuyun.

  1. Sorumluluk Reddi: Arnetta, bu internet sitesine girilmesi, sitenin kullanılması veya sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin kullanılması sebebiyle doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan sorumlu değildir. Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya başka sebeplerle meydana gelen işlemlerin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.

  2. Değişiklik Hakkı: Arnetta, işbu site ve site uzantısında bulunan her türlü hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer ve sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler kabul edilmiş sayılır.

  3. Linkler: Bu internet sitesi, Arnetta'nın kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Arnetta, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

  4. Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları: Arnetta, internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile birlikte, sitedeki tüm bilgi, resim, Arnetta markası ve diğer markalar, www.arnetta.com.tr alan adı, logo, ikon, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli dahil tüm materyallerin ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir. Bu materyaller önceden izin alınmaksızın kullanılamaz, çoğaltılamaz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.