sadsad x
asdasd
Kampanya Koşulları

KAMPANYA KOŞULLARI

 

  • Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde Kampanya Koşulları

 

Sepetinize eklediğiniz seçili ürünlerden 3 Al 2 Öde kampanyasına dahil üç adet ürün arasından tutarı en düşük olan bir ürün hediyedir! İndirim düşük fiyatlı ürün üzerinden uygulanır. Promosyona dahil olan dilediğiniz 3 ürünü seçebilirsiniz. Kampanya sadece //www.arnetta.com.tr‘de geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Seçtiğiniz kampanya ürünleri ürünleri birbirinden farklı olabilir. Arnetta Pazarlama Turizm Sanayi Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

  • Seçili Ürünlerde 1 Alana 1 Bedava Kampanya Koşulları

 

Sepetinize eklediğiniz 1 Alana 1 Bedava Kampanyası içinde yer alan 2. ürününde %100 indirim otomatik hesaplanacaktır. İndirim düşük fiyatlı ürün üzerinden uygulanır. Kampanya sadece //www.arnetta.com.tr‘de geçerlidir. Seçili ürünlerde geçerlidir ve stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalar ve indirim kuponları ile birleştirilemez. Seçtiğiniz kampanya ürünleri ürünleri birbirinden farklı olabilir. Arnetta Pazarlama Turizm Sanayi Sana Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş. kampanya ve kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

  • İade Koşulları

 

Seçili Ürünlerde 3 Al 2 Öde kampanyası ve Seçili Ürünlerde 1 Alana 1 Bedava Kampanyası kapsamında yapılan alışverişlerin tamamının veya kısmi iadesinde, kampanya kapsamında bedava alınan ürünün iade edilmesi gerekmektedir. Aksi taktirde kampanya koşulları bozulacağından, bedava ürün tutarı iade edilecek ürün tutarından düşülecek, kalan tutar iade edilecektir. Bunun dışında yine https://www.arnetta.com.tr/garanti-ve-iade-kosullari adresinde yer alan koşullar geçerlidir.

 T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.